Et idé-selskab

Lau Rabjerg-Eriksen

Producent og direktør

Lau@laudpeople.dk

Lars Schouenborg

Producent og partner

schouenborg@laudpeople.dk

Kasper Dahl Verner

Produktionschef og partner

Kasper@laudpeople.dk

Jesper Danielsen

Producent og redaktionschef

Jesper@laudpeople.dk

Katrine Wulff Egeskov

Produktionsleder

Wulff@laudpeople.dk

Sofie Marie Vangsbjerg Mogensen

Udviklingschef

Sofie@laudpeople.dk

Måske dig?

Læs mere under "Job hos os"

Job hos os